В Перечині відбувся Форум бізнесу та влади

Створити сприятливі умови для розвитку бізнесу.

 
Таку мету поставило перед собою керівництво Перечинської об’єднаної територіальної громади. У партнерстві із Закарпатським центром розвитку місцевого самоврядування, в Перечині пройшов Форум бізнесу та влади. Не маючи й року, Перечинська об’єднана громада намагається власними силами поповнювати бюджет, не чекаючи державних субвенцій. І як зауважив її голова, саме бізнес є одним із основних його наповнювачів.

Тож чим більше підприємств буде створено на території громади, тим більше зростатимуть надходження у місцевий бюджет. Більше того, з’являтимуться нові робочі міста які у свою чергу мають зменшити відтік закарпатських заробітчан. Наразі в об’єднаній громаді зареєстровано 416 підприємств. Згідно експертних підрахунків у 2018 році фінансові надходження від підприємницької діяльності становитимуть близько 45 млн. грн.

Тому з метою подальшого розвитку бізнесу, на форумі було представлено ряд об’єктів та земельних угідь які влада намагатиметься реанімувати здаючи в оренду або ж продаж під власну справу. Розвивати бізнес в об’єднаній громаді планують не тільки вітчизняними інвестиціями, але й іноземними. Саме тому на форум також були запрошені представники дипломатичних установ Угорщини та Словаччини. Для них та всіх присутніх були представлені переваги започаткування ведення бізнесу в об’єднаній громаді.