У Мукачеві засідали члени виконавчого комітету

З 10 гривень 8 копійок до 18, 75 за кубометр – майже удвічі зріс тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. А з використанням внутрішньобудинкових систем її вартість – 19 гривень 66 копійок.

 

Таке рішення прийняли члени виконкому на черговому засіданні. 10 із 11 присутніх членів виконкому проголосували «За», 1 утримався. Отже рішення про підняття тарифу на воду прийнято.23 гривні 83 копійки за кубометр або 128 гривень 46 копійок за тонну – такий тариф на послуги з вивезення, складування і захоронення твердих побутових відходів для бюджетних установ та юридичних осіб.

Для порівняння, попередній тариф складав відповідно 14 гривень 22 копійки та 76, 22. Крім того, члени виконкому прийняли рішення про оголошення конкурсу на міські автобусні перевезення пасажирів та затвердили 2 нові маршрути -№12 та №13. Серед прийнятих рішень – оприлюднення правил приймання стічних вод до системи централізованого водопостачання для ознайомлення містян, приватизація квартир, присвоєння поштових адрес, організація літніх мовних таборів при школах.28 розпоряджень міського голови були прийняті між засіданнями виконкому, з якими ознайомили присутніх наприкінці засідання.