Вихованці ДЮСШ «Минай» розмальовували писанки у клубних кольорах

Свято Великодня футбольний клуб «Минай» зустрічає всією великою родиною. І долучає власних вихованців до чудової традиції – великоднього писанкарства.

 
Вчора, 6 квітня, учні ДЮСШ «Минай» розмальовували писанки. Але робили це не вдома, а у «святая святих» нашого мистецтва – Закарпатському обласному художньому музеї імені Й. Бокшая. У одному із залів заслужений майстер народної творчості України та член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Людмила Губаль провела спеціально майстер-клас близько 30-ом вихованцям ДЮСШ «Минай». Дітям було незвично проміняти в цей день м’яч та поле на пензлик, та фарби. Але позитивних вражень було не менше, ніж від улюбленого футболу.

 
«Всі діти залишилися задоволеними, – зізнався директор ДЮСШ «Минай» Сергій Білан. – І батьки також. Наші учні старалися, малювали, зокрема у клубних кольорах, навіть пробували зобразити емблему клубу на писанці. Малювали свою мрію грати за наш клуб і це дуже приємно. Одним слово провели час і весело, і корисно. Дуже добре, що клуб організовує не тільки умови для тренувань, а й цікаве дозвілля. І подібна акція не остання».

 
І вже завтра на великодньому столі представників великої футбольної родини «Минаю» будуть красуватися чудові святкові писанки.