Підприємство пов’язане з мукачівським чиновником отримає підряд на 44 мільйони гривень

Нещодавно журналісти розповідали про те, що в Мукачеві оголосили тендер на 44 мільйони гривень для ремонт колишнього будинку офіцерів, в якому вже кілька років тому, за обіцянками чиновників, мав запрацювати палац культури.

2 квітня торги закінчилися. Завершився тендер на проведення Реконструкції будівлі по вул.Штефана Августина, 19 – Недецеї, 33 під «Палац культури і мистецтва» в м.Мукачево.

Очікувана вартість – 44 мільйони 169 тис 861,00.

Згідно протоколу розкриття – очікує рішення мале приватне підприємство «Торнадо», пропозиція – 43 мільйони 126 тисяч. Мале приватне підприємство Торнадо повязують з керівником РБУ Мукачева, Михайлом Желізняком.

Він, згідно даних моніторингової компанії Юконтрол – вповноважена особа та підписант підприємства.

Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових приміщень. Розмір внеску статутного фонду – 0 грн 0 копійок. Місцезнаходження підприємства – Мукачево, вулиця Генерала Петрова, квартира.

Тож займатиметься реконструкцією палацу культури за 44 мільйони гривень підприємство, яке має стосунок до керівника Мукачівського РБУ. Платникам податків Мукачева реконструкція обійдеться у майже 60 мільйонів.