На Хустщині реалізовують спільний проект: українсько – німецької мовної майстерні

«Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді» – програма, мета якої є інтенсифікувати відносини з Україною, відтак надати підтримку молодим людям з Німеччини та України з активною позицією за демократичні цінності, та й взагалі підтримати порозуміння між народами.

 

Основною складовою таких зустрічей є спільна робота над окремими проектами у різних сферах. Один з них – Українсько – Німецька Мовна Майстерня, що й відбулася на Закарпатті також завдяки вищезгаданій соціальній програмі. Хустське Нижнє Селище на два тижні перетворилося на культурний осередок з вивчення мови двох країн та народів.

Німці і українці вчилися мові насамперед один у одного, а також створювали інтерактивні матеріали, за допомогою яких інші могли б у цікавий спосіб дізнатись про обидві культури та зацікавитись вивченням мов.

Іноземців з країни Центральної Європи та співвітчизників із багатьох міст нашої держави, таких як: Київ, Донецьк, Харків, Чернівці, Рівне та Львів тут радо зустріли. Власне, мовний табір такого формату у Селиському хостелі проведено вперше. На презентації результатів проекту можна було побачити різноманітні так звані об’єкти вивчення іноземної, створені учасниками.

Інтерактивні ігри, листівки, постери тощо, що розраховані таки й на візуальне сприйняття мови. Вже наступного року проект матиме продовження.