ІНСАЙД: Мукачівській чиновниці з команди Балоги сьогодні вручать підозру про вчинення злочину

Мукачівській чиновниці Наталії Зотовій з команди Балоги, працівники прокуратури м. Мукачеві, сьогодні вручать підозру про вчинення нею кримінального злочину за ст.171 ч. 3.

 

Мова йде про перешкоджання професійній діяльності журналістів з боку начальниці Управління праці та соцзахисту населення м. Мукачева.

В ході розслідування, кореспондент газети Сила народного контролю подала декілька інформаційних запитів на отримання публічної інформації, зокрема запитувала списки осіб, які отримали мільйони гривень виплат від УПСЗН Мукачева.

На жоден із запитів не було отримано відповіді, у зв’язку з чим Лариса Ступак звернулася до правоохоронців з повідомленням про злочин.

Пізніше працівники УПСЗН Мукачева на чолі з журналісткою Г. Ярцевою зустрічалися з Прокурором Закарпатської області, зі скаргами на дії Ступак.

Мовляв вона немає права звертатися з такими запитами, а тим більше повідомляти про злочин через те, що публічну інформацію їй не надали, посилаючись на те, що в минулому чиновниця працювала власкором телеканалу 1+1 – сумнівна амністія.

Працівники прокуратури дійсно “тягнули” питання мукачівської чиновниці, однак сьогодні, за інформацією джерел в органах прокуратури – підозру було підписано, нині ж її мають і вручити Наталії Зотовій.

Згадувана ситуація неодразово згадувалася в ЗМІ, зокрема широко висвітлювалася в матеріалах: