Три гравця «Минаю» потрапили у символічну збірну ААФУ

Василь Беца, Олег Допілка та Роберт Гегедош потрапили у список 33-ох кращих гравців за підсумками першої половини сезону в чемпіонаті України серед аматорів 2017/2018-го року. Подібний рейтинг популярне видання Sport Arena публікує вперше в історії турніру.

Видання вибрало кращих 650 задіяних у змаганнях футболістів. Приємно, що серед них і гравці «Миная». Цілком заслужено! Ось що про них пише Sport Arena

ПРАВІ ОБОРОНЦІ

Василь Беца, Минай (Закарпатської області)

21 рік, 9 матчів – 1 гол

Молодий закарпатець свого часу подавав надії в юнацькій команді Говерли, пробував сили в сусідній Словаччині. Але в цілому потребував можливості всерйоз себе проявити й отримав її у новому найголовнішому клубі області. Беца тут – основний фланговий захисник. Грає активно, з регулярними підключеннями до атак та активною взаємодією з Кополовцем і Гегедошем. До того ж, гарно комбінує з товаришами по обороні, завдяки чому лінія виглядає гармонійно.

ЦЕНТРАЛЬНІ ОБОРОНЦІ

Олег Допілка, Минай (Закарпатської області)

31 рік, 9 матчів

У чемпіонаті закарпатці відстають від лідера на п’ять очок, однак незайнятість в кубку та надія на друголігове підвищення додає команді завзяття перед вирішальною другою частиною сезону. Одна із запорук цих сподівань – наявність таких досвідчених лідерів, як Допілка. Вихованець футболу Миколаївщини свого часу подавав надії у Динамо, десять років тому навіть провів два матчі у національній збірній. Провівши не один сезон на найвищому професіональному рівні, нині допомагає Минаю здобувати авторитет. Грає не праворуч, а в центрі оборони. Часто починає атаки першим пасом, діє досить високо, чим додає масованості пресингу закарпатців.

НАПАДНИКИ

Роберт Гегедош, Минай (Закарпатської області)

24 роки, 9 матчів – 9 голів

Невисокий форвард із різким ривком та вбивчим кинджальним ударом із ближньої та середньої дистанції недарма є лідером гонки бомбардирів Групи 1 і Чемпіонату ААФУ в цілому. Опікати такого нападника непросто: він чітко діє в чужому карному майданчику та може відірватися від опікунів з миттєвим розгоном. Недарма свого часу Гегедош подавав надії в дублі Металіста, пограв за Говерлу та ще деякі профі-клуби. Нині саме він уособлює агресивну атаку Миная.

Повний список можна подивитися тут https://sportarena.com/football/33-najkrashhih-v-amatorskomu-futboli/#