Жителі Воловеччини не припиняють скаржитись на погані дороги

Коли востаннє тут ремонтували дорогу, місцеві і не пригадують.


Жителі Верхньої Грабівниці кажуть, з роками ситуація лише погіршується, автошлях розбивається ще більше, а автівки ламаються чи не щодня. Не один десяток кілометрів непроїзного автошляху сполучає населені пункти району.

Місцеві кажуть, недалекий той час, коли дійти до окремих сіл мабуть зможуть лише пішки. Тим часом, в районі переконують, будуть вишукувати джерела фінансування для ремонту найбільш проблемних доріг.

Найближчим часом в районі планують продовжити ремонт шляху, сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я», за яку у 2017-му взялась турецька фірма, що виграла тендер. Вже вдалось відновити ділянку від Нижніх Воріт і до Воловецького перевалу. Також в районі є два перехідні об’єкти, які фінасуватимуть з Фонду регіонального розвитку у спів фінансуванні з місцевою владою.

Мова іде про дороги Гукливе – Скотарське та Верхні Ворота – Лази. Розробляють проектно- кошорисну документацію і на інші дороги району. Для жителів Верхньої Грабівниці також є позитивні новини.

Тож, жителі Воловеччини в очікуванні позитивних змін. Сподіваються, за дороги візьмуться, щойно дозволять погодні умови.