Закарпатські нардепи Лунченко, Горват та Петьовка звернулися до Президента України

Про це на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook зазначив нардеп Роберт Горват.

 
Реформа місцевого самоврядування успішно працює в усій країні. Останні два роки, присвячені цій роботі, яскраво це показали. Однак Закарпатська область поки, на жаль, демонструє не ті результати, які хотілося б бачити. Із понад 700 ОТГ, створених в Україні, Закарпаття має лише 6 і все ще залишається “білою плямою” на децентралізаційній карті України. Ми втрачаємо можливості, поки реформа ефективно реалізується в решті регіонів країни.

Саме тому, разом із колегами Валерієм Лунченком та Василем Петьовкою звернулися до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, голів Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та Закарпатської облради Михайла Рівіса із проханням забезпечити єдність державної політики щодо формування територій громад та територіальної організації влади на шляху до згуртованості державного простору. Сподіваємося на підтримку усіх сторін у цьому процесі.

Маю надію, що завдяки скоординованій роботі спільно із Закарпатською ОДА та обласною радою Перспективний план формування територій громад Закарпатської області нарешті буде внесено та схвалено на сесії Закарпатської обласної ради. Переконаний, що цей документ буде підтриманий закарпатцями та затверджений Урядом – зазначив Роберт Горват.