У селі Холмок відбулись збори громади стосовно добровільного об’єднання

У великій залі Холмківської сільської ради нікуди і яблуку впасти.

Не зважаючи на неділю, люди прийшли на збори мета яких обговорити подальші кроки в об’єднанні територіальної громади. Як розповідає сільський голова, вже понад два роки три сільські ради мають намір об’єднатись. За цей час було пройдено всю процедуру згідно чинного законодавства, однак позитивних результатів це по сьогоднішній день громаді не принесло. вже понад рік обласна державна адміністрація не надає позитивного висновку щодо об’єднання громади. Мова про три сільські ради Холмківську, Сторожницьку й Тарновецьку, які охоплюють вісім населених пунктів. На зборах були також присутні й інші сільські голови вищезгаданих рад.

За словами сільських голів причини відмов ґрунтуються на незрозумілих підставах, а саме відсутність дорожнього покриття між населеними пунктами, швидкої допомоги, пожежної частини. Всі ці факти громада не може зрозуміти, адже на сьогоднішній день як швидка так й пожежна приїжджають на виклики до 15 хв. на Закарпатті вже нараховується п’ять потенційних об’єднаних громад. В багатьох із них, за словами керівника центру розвитку місцевого самоврядування , процес об’єднання ще довший однак поки що також безрезультатний. Зі свого боку громада налаштована рішуче.

Вже не перший місяць від люди обіцяють перекивати дорогу та йти під стіни облдержадміністрації, вимагаючи надати позитивний висновок. Поки що очільники сіл намагаються остудити гарячі голови та робити все в рамках закону, однак чи надовго, сказати не можуть. Все залежить від того чи врешті таки відбудеться об’єднання громад.