Більше трьох десятків ужгородців прийшли сьогодні на прийом до в.о. Ужгородського міського голови

Більше трьох десятків ужгородців прийшли сьогодні на прийом до в.о. Ужгородського міського голови, заступника міського голови Ігоря Фартушка.

Щоб людям не довелося довго чекати та щоб конструктивно вирішувати питання, на прийомі були також заступник міського голови Василь Гомонай, директор департаменту міського господарства та керівники кількох структурних підрозділів міської ради.

Із 25 звернень майже половина – 12 – з проханнями надати матеріальну допомогу, насамперед на лікування. 5 звернень стосувалися ремонтів дахів, каналізації, ліфту.

Ще 2 – виділення земельної ділянки, одну просили для будівництва церкви, проте, як відомо, наразі проводиться інвентаризація земель міста і на її виділення діє мораторій, він не поширюється лише на учасників бойових дій.

Хоча місто й не має свого житлового фонду, як і щоразу під час особистих прийомів міського голови, зверталися з проханням надати житло.

Доцент Ужгородського національного університету обґрунтував необхідність включення до Програми відновлення історичного центру міста будинку №6 на вулиці Духновича.

Кілька ужгородців прийшли до міської ради скаржитися на сусідів, відключення газу.