Жорстоке вбивство у Мукачеві – слідство триває (ВІДЕО)

Свого єдиного сина пані Клара втратила два місяці тому.

Підозрюваний у вбивстві

Помер 27-річний Михайло на руках у матері, у під’їзді власного будинку. Вбивця чекав хлопця на сходинках. Там і наніс йому більше десятка ножових поранень. Зараз жінка без Біблії не виходить з дому.

Щодня звертається до Бога з проханням, аби вбивця покаявся. А собі просить сили його пробачити. Нині, разом з рідними прийшла до суду, тут вирішуватимуть, чи продовжувати термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ймовірному вбивці.

Підозру у скоєнні злочину оголосили практично відразу 26-річному Мукачівцю. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. За версією правоохоронців, вбивство було скоєне на ґрунті ревнощів. Своєї вини, підозрюваний не визнає, затримання вважає незаконним.

Адвокат підозрюваного ухвалу суду від 6 січня про тримання під вартою Едагара Бішко, вважає необґрунтованою. Тож, звернулась з проханням запобіжний захід змінити. Тим часом, слідство наполягає, підозрюваний повинен залишитись під вартою.

Заслухавши сторони, суддя видалився до нарадчої кімнати для ухвалення рішення. І вже за півгодини присутні почули ухвалу суду. Тож, чи доведе слідство провину підозрюваного і яке рішення буде прийнято на наступному судовому засіданні – повідомимо згодом – пише М-Студіо.