Москаль: «Свидовець може стати ідеальним місцем для тренування наших спортсменів у зимових видах спорту”

– Одна золота медаль і 21-ше місце України в загальному заліку зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї усі фахівці вважають невдачею, – наголошує Геннадій Москаль.

 
– Більше того, аналітики побоюються, що в майбутньому Україна може взагалі залишитися без найвищих нагород у зимових видах спорту, оскільки спортивної інфраструктури в нас просто немає, а гірськолижні курорти (такі як «Буковель») не дають свої траси в користування спортсменам. Базою для спортивних тренувань в Україні може стати майбутній комплекс «Свидовець», де є всі природні умови не тільки для створення курорту, але й спортивної інфраструктури. У перспективі це місце можна використати навіть для проведення зимових Олімпійських ігор.

Ми направили з цього приводу листа в Національний олімпійський комітет України. Хочу підкреслити, що іншого подібного місця в Україні немає. Взимку тут можуть відпочивати туристи й тренуватися спортсмени, а влітку селяни випасатимуть худобу, збиратимуть гриби і ягоди. Реалізація проекту «Свидовець» надасть величезного поштовху для економічного розвитку гірських районів Закарпаття, а якась міфічна шкода, про яку говорять «активісти», від «Свидовця» може бути не більшою, ніж від знаменитого курорту Куршевель у Французьких Альпах.