У Хусті засідали місцеві депутати (ВІДЕО)

Перша у цьому році сесія Хустської міської ради розпочалася із внесення змін до порядку денного, доповнивши його ще одним питанням, що стосується передачі на баланс частини приміщення новозбудованого ЦНАПу.

Нагадаємо, про будівництво дозвільного центру у Хусті заговорили ще два роки тому, наразі будівельні роботи майже завершені. А це буде створено для містян більше двох десятків нових робочих місць. Однак, аби центр таки запрацював, необхідні ще додаткові кошти.

Проект рішення не тільки внесли до розгляду, а й одноголосно депутатами він був підтриманий. Крім того, обранці, коли вносили зміни до головного фінансового документу на рік поточний, виділили певну суму коштів й на закупку відповідних програм, які також необхідні для роботи центру надання адмінпослуг. Тож, після того, як міські депутати затвердили звіт про виконання бюджету Хуста за 2017 рік, вони внесли зміни до казни на 2018-й, а також до окремих програм. Одна з них стосувалася благоустрою міста, інша – розвитку фізичної культури і спорту.

Загалом розглянули більше 40-ка питань. Говорили на засіданні й про декларування доходів. Також обранці прийняли низку рішень, пов’язаних з врегулюванням земельних відносин та майна комунальної власності. Крім того, наразі активно ведеться й робота по виділенню землі учасникам АТО. А запровадження електронної черги дозволить отримувачам бачити – коли вони отримають те, що їм по праву належить. Стосовно житла і зокрема будівництва багатоквартирних будинків, то це питання також нарешті зрушило з місця.

На сесії депутати не оминули увагою і Монумент Слави, який знаходиться у середмісті і має, м’яко кажучи, недуже привабливий вигляд, бо тривалий час без ремонту.Нагадаємо, пам’ятник знаходиться на балансі району і, аби привести його до ладу за міські кошти, спочатку треба його передати на баланс міста. Це питання досі відкрите і поки все лишається без змін.

Насамкінець, обранці надали дозвіл виконавчому комітету міськради на участь у проекті «Мери за економічне зростання» та матеріальну допомогу хустянам, які цього потребують.