На Мукачівщині у Великих Лучках пройшли громадські збори

Сільський голова каже: збори скликав, адже населення боргує за вивіз сміття, є чимало питань щодо благоустрою, які потрібно донести до жителів, і найголовніше – вирішувати проблему розповсюдження наркотичних речовин у селі.

Ярослав Чоп, сільський голова, оголосив: будівельні роботи за межами дворогосподарства без погодження з сільською радою надалі проводити заборонено, про чистоту населеного пункту потрібно дбати і його мешканцям. В разі захаращення територій – штрафуватимуть.

Сільський голова каже – протягом останніх тижнів чув нарікання на нерегулярний вивіз сміття. Одна з причин – заборгованість У жителів виникало чимало питань, які, на їх думку , потребують негайного вирішення. Традиційне питання – ремонту доріг. Наразі проводиться тендер на капітальний ремонт дороги Гать – Великі Лучки, кошти на ремонт виділить кабмін. Порушили селяни і питання крадіжок врожаю із наділів, прочистки липневих каналізацій і не тільки.

Сільський голова одразу спростував закиди опонентів про те, що ніби-то бюджет села складає більше 7 мільйонів , каже – всього 3 млн. Щодо ділянки в центрі села, то там встановлять дитячий майданчик, наразі вже готується проектна документація. Пояснив Ярослав Чоп і те, чому розірвали попередній договір оренди на цю ділянку Ярослав Чоп – сільський голова с. В. Лучки : слава Богу що ми зупинили договір оренди, не дозволю, щоб людям щоб продавали наркотики, траву і наркоту у школі.

Сільський голова визнає: проблема із вживанням та розповсюдженням наркотичних речовин в селі є, очевидно, як і в інших населених пунктах. Сільська рада Великих Лучок наразі активно співпрацює з поліцією. Громадське формування, депутати та виконком намагаються в межах норм чинного законодавства протидіяти цим злочинам. Щодо інших питань, які піднімали на зборах, то їх також розглянуть в міру можливостей та законодавства.