Роберт Горват: На нове покриття дороги Мукачево-Чоп виділено 250 мільйонів гривень

Про це народний депутат України Роберт Горват повідомив в ефірі радіостанції Radio7.

«На сьогодні можу сказати слухачам, що цього року буде зроблено нове покриття по маршруту Чоп-Мукачево. На це покриття буде виділено 250 мільйонів гривень. […]Від перевалу у Нижніх Воротах у напрямку Мукачева теж буде зроблено дорожнє покриття, де вже, скажімо так, воно неприйнятне для їзди. На це також буде освоєно 170 мільйонів гривень. Ці гроші уже виділені, вони є в області і вже почалися роботи», – повідомив Роберт Горват.

Окрім того, значних надходжень можна очікувати від так званого «митного експерименту».

«Два роки тому ми поборолися за введення митного експерименту – 50% суми перевиконання надходжень із митниці мають бути направлені кожній області і вкладені у дорожнє покриття. Минулого року ця цифра по Закарпаттю склала 380 мільйонів гривень, із них 120 мільйонів гривень перехідних. […] Восени і взимку не можна асфальтувати, тому вони перейшли на цей рік. Цього року ми думаємо, що надійде десь 700-800 мільйонів гривень від «митного експерименту» і всі вони будуть інвестовані у дорожнє покриття», – заявив Роберт Горват.

Народний депутат також зазначив, що нині для відстоювання закарпатських інтересів у Верховній Раді, в тому числі у напрямку оновлення дорожньої інфраструктури, працює група парламентарів.

«Зараз у нас у Верховній Раді є об’єднання закарпатських депутатів Роберт Горват, Валерій Лунченко і Василь Петьовка. Ми стараємось ходити по всіх міністерствах, лобіювати виділення коштів чи якісь інші питання, що стосуються нашого краю. В тому числі і питань щодо доріг у Закарпатті», – заявив Роберт Горват.

Так, нещодавно народні депутати від Закарпаття вже зустрічалися із в.о. голови Державного агенства автомобільних доріг України Славоміром Новаком, під час якої обговорили стратегію оновлення дорожньої інфраструктури Закарпаття.