Закарпаття залишається серед лідерів в Україні за показником євроінтеграційного економічного розвитку

Закарпаття залишається серед лідерів в Україні за показником євроінтеграційного економічного розвитку.

В загальному рейтингу країни область посіла 6-у сходинку, хоча і втратила три позиції порівняно з 2014. Про це говорять дослідження, що проводились за сприянням Європейського союзу.

Результати 2016 року, здебільшого відображають саму економічну ситуацію в країні, переконані фахівці. Саме ж дослідження складалось із двох блоків . В першому – вивчали субіндекс торговельно-економічних зв’язків.

Тут Закарпаття має хороший рейтинг в частині експорту товарів до країн ЄС, коефіцієнт зовнішнього обороту регіону, співробітництво у питаннях сільського та зеленого туризму.

Другий блок дослідження – рівень підтримки євроінтеграційного поступу владою на місцях. Згідно постанови кабміну на місцях області мали створити плани заходів імплементації угоди з ЄС.

Закарпатська область, одна з тих, яка такий план заходів має , реалізовує та систематично звітує, запевняє координатор проекту.

Однак основне мета дослідження не тільки дізнатися загальну картину, ну а власне, знайти проблемні ділянки в роботі, та виокремити шляхи вирішення.