В Україну намагалися завезти не обкладені податком контрабандні цигарки

Така контрабанда на в’їзд в Україну пояснюється тим, що фірми купують не обкладені податком та вироблені в ЄС цигарки, вартість яких дорівнює 2-3 грн за пачку. Потім цигарки офіційно виїзжають через Європейський кордон до України, де не фіксуються на нашому кордоні. Сьогодні такій схемі було покладено кінець на КПП “Тиса”.


Співробітниками оперативного управління ДФС спільно з працівниками Закарпатської митниці та Чопського загону ДПСУ затримано велику партію контрабандних сигарет, повідомляє прес-служба ДФС.

Читайте також: Представників ЗМІ Закарпаття “прослуховують”?

На митному посту “Тиса”, при в’їзді в Україну, затримано вантажний автомобіль Volvo з напівпричепом, яким керував громадянин Сербії.

У вантажосупровідних документах значилося, що він здійснював ввезення на митну територію України тютюнових виробів, призначених для реалізації в магазині безмитної торгівлі Duty Free, розташованому в пункті пропуску “Платонове “, Одеської області.

При огляді вантажівки в причепі виявлено тютюнові вироби іноземного виробництва без марок акцизного податку України та без відміток “For duty free only” в загальній кількості 307 000 пачок, а саме: “Ашима”, “марблит” і “Стренд”.

Сигарети везли нібито для Duty Free в Одеську область.

Цигарки з приблизною вартістю 8 млн грн, а також транспортний засіб орієнтовною вартістю 500 тис. грн вилучено.