Корупція ректора УжНУ може вартувати життя студентів – горить гуртожиток вишу (ФОТО, ВІДЕО)

“В Ужгороді на вулиці Університетській горить 4-й гуртожиток УжНУ. Купа пожежних, мешканців гуртожитку евакуйовують. Понад сотня людей вже на вулиці. Займання сталося в одній із кімнат першого поверху “– повідомляє журналіст Віталій Глагола на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

Додамо, що громадські активісти та студенти вишу неодноразово зверталися до правоохоронних органів, представників Державної інспекції навчальних закладів України (ДІНЗ), Міністерства освіти та науки України з приводу того, що в УжНУ відсутній акту введення будівлі, де навчаються студенти, в експлутацію.

Тут детально описано, як громада зверталася до ДІНЗ з приводу цієї будівлі та фірми, яка встановлювала протипожежні системи безпеки.

Мова йде про корпус прибудований до основного, в якому працює та навчається більше 2000 людей з 4-х різних факультетів. В будь-яку мить, наприклад, вони можуть потрапити у вогняну пастку, так як роками користуються лише одним боковим входом-виходом у будівлі. Пожежного виходу немає.

Деталі: Життя і здоров’я студентів та працівників УжНУ й надалі в небезпеці!

Одразу виникає запитання – хто і як робив ремонтні роботи та надавав послуги по об’єкту не введеному в експлуатацію?

Даний будівельний об’єкт, що знаходиться, поруч з гуртожитками, які сьогодні палають, по вул. Університетська, 14, – не відповідає проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, та пожежній техніці безпеки.

Випадок з пожежою в гуртожитку вишу – не перший. Подібне, в менших масштабах, траплялося в лютому 2016-го. Пожежна інспекція не виявляє порушень в техніці безпеки будівель УжНУ.

Свого часу керівництво УжНУ “вирішило” питання з правоохоронцями та представниками Державної інспеції навчальних закладів , щоб останні закрили очі на те, що в будь-який момент може зайнятися та згоріти корпус універистету де щоденно знаходяться 2000 студентів та працівників вишу.

Звернення до інспекції та захисників Закону з приводу відсутності пожежних технік безпек в УжнУ – неодноразово подавали студенти вишу та громадські активісти. Описувалося це, також, в засобах масової інформації.

Не зважаючи на це, приватна охоронна фірма ПП та СП “Сенк” в якій працював проректор Рогач О.О., зараз отримує від УжНУ мільйони гривень за примарну охорону цих гуртожитків та встановлення в них протипожежних систем.

ЧИТАЙТЕ:

Сьогодні бачимо – ОСЬ ЯКА ЦІНА КОРУПЦІЇ КЕРІВНИЦТВА УЖНУ!

Як бачимо з матеріалів ЗМІ та звернень активістів – ПОПЕРЕДЖЕНЬ ПРО ТЕ, ЩО ХАЛАНТНІСТЬ КЕРМАНИЧІВ ВИШУ ПРИВЕДЕ ДО КАТАСТРОФИ – БУЛО БІЛЬШЕ, АНІЖ ДОСТАТНЬО! 

Хто відповідатиме коли наступна катастрофа призведе до непоправних втрат?

А зараз ще й представники офісу Держаудитслужби України в Закарпатській області приховують акт ревізії фінансово-господарської діяльності УжНУ за останні три роки. Бояться, що громадськість дізнається, як мільйони гривень за протипожежні системи у виші осіли в кишенях керманичів ДВНЗ та перевіряючих?