Понад 260 млн грн ЄСВ сплатили страхувальники Закарпаття

За підсумками січня 2018 року роботодавці, фізичні особи-підприємці та особи які проводять незалежну професійну діяльність на Закарпатті, перерахували 260,4 млн грн єдиного соціального внеску.

Як зазначають у Головному управлінні ДФС у Закарпатській області, цьогорічні надходження в січні на 70,4 млн грн перевищили показник січня минулого року.

Також фахівці фіскальної служби області нагадують, що підприємці-«загальносистемники» повинні не пізніше 9 лютого поточного року подати звіт та сплатити не менше 8448 грн ЄСВ. В разі несплати, сума стане податковим боргом та відбудеться нарахування 20% штрафної санкції (п. 2 частини одинадцятої ст. 25 Закону № 2464).

Зауважимо, що стягнення боргів з ЄСВ покладено на органи державної виконавчої служби територіальних управлінь (відділів) юстиції, які мають право накладати арешт як на кошти боржників у банківських установах, так і на рухоме та нерухоме майно з забороною на його відчуження. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та пені єдиного соціального внеску не застосовується.

ДФС у Закарпатській області