Мукачівці обурені станом автошляхів у місті

Інтернет видання Мукачево.нет, ще у червні минулого року оприлюднило список вулиць, які вже відновлено та які планують зробити до кінця 2017 року за кошти міського бюджету, тобто платників податків – тих же жителів міста.


Крім того, у жахливому стані вже дорожнє полотно на вже відремонтованих вулицях.Жителі цих вулиць, кажуть, неодноразово зверталися до місцевих чиновників. Вулицю Зелена почали ремонтувати ще у минулому році.

І це не єдина проблемна дорога в Мікрорайоні Росвигово. Величезні ями з калюжами і на дорозі до Мукачівської ЦРЛ.А метрові вибоїни на вулиці Перемоги вимагають неабиякої майстерності водіїв. Такі ж ями на нещодавно облаштованому кільці на перехресті вулиць Росвигівська та Данила Галицького – колишня Дзержинського.

Глибокі впадини зустріли і на кільці при вїзді в Мукачево зі сторони Ужгорода. Повернули у напрямку мікрорайону Паланок. І тут як з’їхали з мосту – картину словами важко описати.Не краща ситуація на дорозі і на вулиці графа Фон Шенборна, яка веде до туристичної родзинки Мукачева – замку Паланок.

Люди обурені, адже ще у червні минулого року інтернет видання Мукачево – нет оприлюднило список вулиць, які управління міського господарства вже відремонтувало за кошти міського бюджету – а це майже 2 мільйони гривень , та які заплановано відновити до кінця 2017 року.

Врешті мукачівцям байдуже, в чиєму підпорядкуванні дороги – чи міста чи області чи то державного значення, адже гроші на їх відновлення виділяють з поступлень від наших з вами податків та акцизу на пальне. І ремонтують свої автівки – знову ж таки зі свого гаманця.