На Закарпатті проходить школа правників (ВІДЕО)

Більше півсотні молодих юристів з усіх куточків України з’їхались, аби взяти участь у 8-мій Всеукраїнській зимовій правничій школі.

Серед учасників, як студенти факультетів, так і вже практикуючі юристи. Протягом 6-ти днів юристи-початківці будуть брати участь у різноманітних майстер –класах, тренуватись у написанні процесуальних документів,обмінюватись досвідом.

Студентам розповіли про заходи, які проводили у 2017 –му, також повідомили, які напрямки будуть пріорітетними у 2018 –му. Ознайомили молодих юристів з проектами, які вже вдалось реалізувати на Закарпатті. Директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області розповів присутнім про діяльність цієї системи на Закарпатті, ознайомив з основними показниками роботи центру за 2017-й рік, також зазначив, що з кожним роком до фахівців звертається все більше краян.

За словами, спікерів, пріоритетами роботи у 2018-му році буде посилення правових можливостей громад, підвищення якості надання безоплатної правової допомоги та покращення правової свідомості громадян через інформування, правопросвітницькі заходи та завдяки реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».