Бюджет Виноградівщини – 2018 нарешті прийняли

Затвердили порядок денний, регламент роботи – так стартувала позачергова 20 сесія Виноградівської районної ради 7 скликання, легітимність якої засвідчили 31 з 36 депутатів.

Серед депутатських звернень, які заслухали на засіданні, – зменшення заробітної плати освітян.Звіт очільника управління освіти, молоді та спорту депутати не заслухали – за відсутності доповідача питання перенесли на наступне засідання. Тоді перейшли до головного – затвердження бюджету району на 2018 рік.Голова райради зауважив, що напередні сесії бюджетна комісія засідала протягом 5 годин, аби дійти згоди.

Цю пропозицію більшість не підтримала. І нарешті – зп’ятої спроби – головний фінансовий план Виноградівщини депутати прийняли. Далі перейшли до затвердження та внесення змін до програм розвитку району та інших питань порядку денного,але без голови райради та РДА, які покинули зал засідань.

Аби зясувати, чому бюджет району – 2018 прийняли аж у лютому, звернулися до голови РДА, але чиновник, навіть, не вийшов до журналістів – передав через секратря – що коментувати не буде. А голову районної ради знімальна група так і не дочекалася.