На Мукачівщині побільшало відмов у державній допомозі

В управлінні соціального захисту населення Мукачівскої РДА – людно.


Жителі з різних куточків Мукачівщини стоять у черзі, аби оформити допомогу від держави чи отримати консультацію щодо нарахування субсидій або пільг.

Більше 17 тисяч із понад 100 тисяч жителів району – а це понад 30 тисяч дворогосподарств 49 населених пунктів – перебувають на обліку управління соцзахисту на опалювальний сезон 2017-2018 років.

З них майже 10 тисяч 400 сімей отримують субсидію. Побільшало і відмов у отриманні державних допомог. Пов’язано це з кількома постановами Уряду. Зокрема, без представлення у соцзахист ІД карток дітей з 14 років, субсидія сім’ї не нараховується.

Субсидія призначається повторно і при реструктуризації боргу надавачем послуг. Тобто, споживач сплачує одразу частину – як правило 50 % суми заборгованості, а іншу частину за договором розбивають на визначений період.

Працівники соцзахисту закликають субсидіантів уникати боргу за комунальні послуги, адже виплату допомоги припиняють миттєво, а от на відновлення чи повторне призначення потрібен час.

Також радять, звертатися у 3 кабінет за консультацією щодо змін.Працівники соцзахисту спільно з представниками районної влади та журналістами запланували рейд для обстеження сімей, які неналежно себе поводять, причому і з власними дітьми.