Президент ФК “Минай” Валерій Пересоляк та Ігор Харьковщенко поспілкувалися з журналістами краю

Очільник ФК Валерій Персоляк віддав належне роботі Миколи Гібалюка на посаді головного тренера в команді минулого сезону, подякував за співпрацю, однак зауважив: «Минай» рухається вперед. І для виконання нових поставлених завдань розраховує на фахівця з більшим досвідом роботи. Розглядалося кілька кандидатур. Вибір припав саме на Ігоря Харьковщенка. Головним чином тому, що він працював із В’ячеславом Грозним в ужгородській «Говерлі», а тому знає ряд гравців, край та його традиції.

 
Президент клубу також повідомив: розраховує, що в команда скоро гратиме на своєму стадіоні. Основні будівельні роботи вже завершені. Хіба потрібно ще вирішити питання, пов’язані з безпекою глядачів. А так майже все готово. Стосовно участі в чемпіоні області, то поки остаточне рішення не прийнято, але швидше за все увагу буде сконцентровано винятково на всеукраїнських змаганнях.

 
Новий тренер «Минаю», своєю чергою, подякував керівництву ФК за довіру й зазначив, що трудився вдома, в Одесі, а мотивація приїхати до Ужгорода: уже в нашому краї працював плюс захотілося «іти далі», прийняти новий виклик і спробувати себе на іншому рівні.

Із колективом Ужгородщини І.Харьковщенко займається вже тиждень. Раніше про команду знав з Інтернету, переглянув також ігри за її участі, викладені у світовій мережі. По прибуттю на Закарпаття вже встиг побачити колектив двома різними складами в товариській грі з учасником юнацькї Ліги чемпіонів донецьким «Шахтарем». «Минай» переміг із рахунком 2:0, а наставник лишився задоволеним діями підопічних. Вони – технічні й швидкі, грають у свій футбол, – зазначив тренер. Водночас хотілося б підсилити лінію нападу, а також мати ще атакувального півзахисника та лівого оборонця.

Загалом у клубі налаштовані серйозно працювати й досягати нових перемог.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ