Екс-тренер «Минаю» продовжить кар’єру у виноградівському “Севлюші”

Екс-тренер «Минаю», який здобув у минулому сезоні Кубок, Суперкубок, золоті медалі чемпіонату Закарпаття та вдало дебютував в Аматорському чемпіонаті України, перейшов у виноградівську команду, яка також ставить найвищі цілі у обласних змаганнях.

44056264

Співпрацювати він там буде із добре знайомими гравцями (Реплюк, Бандурович) та тренером (Слюсар), з якими він виступав за ФК «Ужгород» у 2015 чемпіонському році.

У своїй кар’єрі на Закарпатті Микола розпочав з виступів за ФК «Середнє» у 2011 році. Далі була «Велика Бийгань», з якою він ставав переможцем Першої ліги Закарпаття. У складі ФК «Ужгород» перемагав у Вищій лізі чемпіонату Закарпаття. Після цього очолив «Минай», з яким за два роки здобув бронзу та золото Вищої ліги Закарпаття, Кубок та Суперкубок області, повідомляє lobda.at.ua.

– Пане Гібалюк прокоментуйте ваш перехід до стану виноградівців?

– Поговорили з головним тренером і президентом «Севлюша», і вирішили що я можу допомогти команді на футбольному полі.

– Домовились про виступи за Севлюш на весь сезон чи лише поки на Зимову першість?

– На весь сезон.

– У вас була тривала пауза в ігровому плані через травми? Як відчуваєте себе зараз? Як вважаєте, скільки часу вам потрібно буде щоб набрати оптимальні ігрові кондиції?

– Відчуваю себе добре. Проблем зі здоров’ям немає. Валентин Васильович потихеньку підводить всю команду до оптимальних кондицій. Все йде за планом і ми виконуємо той обсяг роботи який нам дає тренер.

– На якій позиції награє вас тренер Севлюша Валентин Слюсар?

– Центральний захисник.

– Дякуємо за відповіді, будемо раді вас знову бачити на футбольних полях Закарпаття.