В Мукачеві досі не працюють підземні смітники

На вул.Окружній, 28, Івана Парканія,18, Росвигівська, 34 та Свято-Михайлівська 8 до кінця 2017 року мали встановити підземні сміттєзбірники.

Минулого тижня проінспектувавши ці об’єкти знімальна група М-студіо ніяких підземних смітників не виявила. А от недбальство і легковажне ставлення до своїх обов’язків-так, вириті і нічим не прикриті котловани практично на місцях всіх потенційних смітників. Отже, вулиця Росвигівська.

Складається враження, що найнебезпечніший відрізок ніхто і не планував огороджувати, стрічку нову начепили, а її головну функцію –попередити та ліквідувати небезпеку не врахували. Наступний пункт – вулиця Свято-Михайлівська. Тут накриті дошками ями оточили стрічкою¸ правда,видно,що внаслідок вітру чи інших причин їх зірвало, однак зрозуміло, що об’єкти перебувають у стадії ремонту. Далі вулиця Івана Парканія–тут як раз тривають роботи зі встановлення підземних сміттєзбірників. І насамкінець – вулиця Окружна.

Це єдине місце, з 4-х, де підземні сміттєві баки вже встановили. До слова, якби підрядні організації відповідально ставилися до своїх обов’язків, вчасно виконували роботи за,які їм заплатили кошти,і немалі, конкретно в цьому випадку – не менше мільйона грн, з кишень платників податків і вчасно – подібних ситуацій та відгуків вдалося б уникнути.