Футболісти “Миная” готуються до сезону: тренуються в тренажерному залі та на стадіоні

Чемпіони Закарпаття з футболу розпочали підготовку до нового сезону. Під керівництвом нового наставника, Ігоря Харьковщенка, футболісти розпочали перший тренувальний збір.

 

Працюють за напруженим графіком. З 9-тої ранку “минайці” годину-півтори займаються фізичною підготовкою у тренажерному залі “Viper Gym”, де є всі необхідні умови.

О 15.30 – тренування вже безпосередньо на футбольному полі в Середньому. “Минайці” дві години виконують бігові вправи, працюють з м’ячом, знайомляться з тактичними новаціями тренерського штабу – пише fcminaj.com.

“Йде планомірна підготовка до початку сезону, – розповів клубній прес-службі головний тренер ФК “Минай” Ігор Харьковщенко. – На гравців зараз йде велике навантаження, але воно необхідне для гарного виступу в сезоні”.

За словами тренера, у подібному графіку футболісти будуть працювати до кінця тижня. В суботу планують провести товариську зустріч – хто буде суперником наразі невідомо. В подальшому команда має перейти на інший графік – одне тренування в день. Вже в лютому стартують офіційні матчі в рамках Зимового Кубку Закарпатської області.

Наразі з командою тренуються 25 чоловік. Про новачків та тих, хто покине команду у це міжсезоння стане відомо згодом.