Футболісти “Миная” переграли футбольну команду “Алекс”

Футболісти “Миная” в рамках 8-го туру Ужгородської футзальної ліги були кращими за команду “Алекс” з Мукачева.

Вони розгромили свого суперника з рахунком 7:2. Забили б ще, але…

Дебют гри “минайців” зі своїм принциповим суперником вийшов дуже вдалим для нашої команди. Яромир Лобода в стилі “аля Месі” пробіг півмайданчика “Зінедіна” і зарядив м’яча в девятку – 1:0. Через деякий час Роберт Гегедош нагадав мукачівцям, що у захисті слід догравати до кінця і, скориставшись їх помилкою, у підкаті забив другий – пише прес служба клубу.

На куражі “минайці” відзначилися ще – Василь Беца виборов у суперника мяча в центрі майданчика, наблизився до воріт і влучно поцілив у кут – 3:0.

Після мукачівцям таки пощастило розмочити рахунок. Але цей мяч, здавалося, тільки розізлив “Минай”.

Зокрема Роберта Гегедоша, який за декілька хвилин забив два голи і віддав гольову. Таким чином, відпочивати команди пішли за рахунку 6:1 на користь “минайців”.

В другому таймі “Алекс” відіграв один м’яч. Але багато дивідендів він супернику не приніс – Роберт Гегедош зі штрафного оформив “покер”, зробивши рахунок – 7:2.

На жаль, гідно це сприйняти у команди з Мукачева не вийшло. І гості спровокували масову бійку, залучивши до цьго ще й своїх не надто вихованих вболівальників, які завітали в “Зінедін”.

Організатори УФЛ вирішили припинити гру та увели команди. “Минай” заробив три бали в турнірній таблиці. Про дисциплінарні санкції щодо суперників стане відомо пізніше.

Наступний матч “Минай” проведе з лідером нинішнього футзального сезону – командою “Проспект”.