В Ужгороді триває міжнародний фестиваль «Василля»

Вже із позавчорашнього дня в Ужгороді всі охочі мали нагоду скуштувати молоде вино на першому гастрономічно-колядницькому фестивалі під назвою Василля в Ужгороді.

Його офіційний старт розпочався вчора. На спорудженій сцені, в центральній частині міста, лунали колядки та щедрівки від закарпатських творчих колективів. Вітаючи присутніх, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль зауважив, фестиваль набув статусу міжнародного, адже крім закарпатських виноробів, на заході присутні їх колеги по цеху з Угорщини, Словаччини, Польщі та Румунії.

Ще однією відмінною рисою фестивалю стала безкоштовна участь у ньому підприємців, що зазвичай є рідкісним явищем в організації подібного роду заходів.Винороби кажуть – безкоштовна участь у фестивалі – гарна нагода показати свою продукцію. І такий крок зі сторони організаторів вважають потрібним, адже не на всіх фестивалях вдається заробити не те , що на оренду, не кажучи вже про прибуток.

На фестивалі продукцію представили кілька десятків виноробів, а також продукцію з меду, солодощів та сиру. Триватиме дійство до 14 січня включно, до Старого Нового Року.