Валерій Лунченко розповів, чому працюючи головою ОДА, щодня їздив із Ужгорода в Хуст

Навіть працюючи головою Закарпатської ОДА, нардеп від міста над Тисою жив практично в Хусті, не в Ужгороді, щодня після роботи долав сотню кілометрів і їхав додому.

 

Чому? Про це він розповів читачам газети «Наш Хуст».

Читайте також: Закарпатський нардеп Валерій Лунченко про топ 10 нововведень 2018 року

«І в майбутньому так само буду їздити із Хуста в Київ і навпаки. Якщо треба в Ужгород – так само. Чим обумовлена така любов до рідного міста? – наголосив він. – Кожен, хто вибрав для себе шлях реалізувати себе в житті, як особистість, повинен мати якусь точку опори, від якої людина постійно відштовхується. Для мене – це Хуст, у якому я народився, виріс, здобув середню освіту, де проживають мої рідні, мої діти. Я мав можливість навчатися за кордоном. Але повернувся… і не сам, а з тоді ще майбутньою дружиною, яка взагалі є уродженкою Луганської області. Але їй я теж привив любов до цього міста… хоча вона прожила не один рік у європейській столиці і була балувана більш якісними умовами життя, ніж були на той час у Хусті. Тоді, а то був 2006 рік, я казав їй, що в нашому місті будуть і фонтани, і дороги… Зараз це так і є. А дружина, хоч і в маленькому Хусті, але себе найшла. Щодо планів на майбутнє, то бачу себе лише тут. Готовий щодня їздити в Ужгород, щотижня – в Київ, щоб потім все одно повертатися в рідне місто».

Коли закінчиться ремонт на Хустському стадіоні, що чекає театр? Чи є закарпатське лобі у Верховній Раді? Які дороги ремонтуватимуться в області цьогоріч? Де любить відпочивати депутат із родиною?

Про це та інше читайте у свіжому номері газети «Наш Хуст».

У продажу з 12 січня.