Мер Мукачева збрехав виборцям про здобуту в США освіту – соцмережі

Достовірність інформації про освіту мера Мукачева Андрія Балоги викликала чималий резонанс у мережі.

Нагадаємо, як повідомляв ГК раніше, мукачівський активіст вирішив перевірити достовірність інформації щодо освіти Андрія Балоги здобутої в США.Власне розслідування Сергій Носалюк розмістив на особистому сайті.

Дане розслідування викликало чималий резонанс у місцевих спільнотах в соцмережі Фейсбук. Здавалося б, питання можна було легко вирішити, оприлюднивши копію диплому. Втім, у відповіді на відповідний інформаційний запит редактора газети “СНК” Лариси Ступак зазначили, що дана інформація не є публічною.

Проте, окремих користувачів дана відповідь не задовольнила. Приміром, користувач Dmytro Laptin  оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі переписку з університетом Північної Дакоти та додав у коментарях до публікації відповідні скріншоти. Згідно цієї переписки жодного ступеню у вказаному університеті мер Мукачева не отримав, хоч і відвідував даний заклад у період з серпня 2005 року по травень 2011 року.

“Як дізнатись, чи справжній у мера диплом, особливо, якщо він сам його переховує?
Написати в американський вуз, де він нібито навчався, і спитати 🙂
Скорочений переклад листування (скріншоти в коментах):
До університету Північної Дакоти:
– Чи могли б ви підтвердити чи спростувати, що Балога Андрій Вікторович, дата народження 19 квітня 1988, відвідував і закінчив університет Північної Дакоти, як він стверджує це в своїй біографії? Він відмовився надати цю інформацію на запит журналістів.
– Записи університету свідчать, що він відвідував університет з серпня 2005 по травень 2011, ступінь він не отримав.
– Тобто він не отримав диплом чи будь-який інший документ про отримання наукового ступеня або успішне закінчення будь-якого окремого курсу?
– Жодного ступеня він не отримав в нашому університеті”, – написав Лаптін.