Москаль про спецорперацію ДПСУ: В результаті того рейду не вилучили товарів навіть на одну гривню, жодної сигарети не знайшли

Про це заявив Геннадій Москаль під час інтерв’ю журналу «Новое время».

 
На запитання про спецоперацію на Закарпатті щодо приватних кордонів, він запевнив, що це – дурниці.

Читайте також: Чопські прикордонники безперешкодно випустили 2250 блоків цигарок?

«Зараз, коли київські журналісти цікавляться у Військової прокуратури, у Генеральної прокуратури, у прикордонників про результати рейду щодо «приватного кордону», коли сюди зайшли вертольоти і бронетехніка, то їм відповідають, що вся інформація засекречена,- запевнив голова Закарпатської ОДА.

– Але я вам скажу, що в результаті того рейду не вилучили товарів навіть на одну гривню, жодної сигарети не знайшли. А пішли чутки – сотні мільйонів доларів, наркотики, сигарети, нелегали з Бангладеш.

Читайте також: Закарпатських прикордонників перевірятимуть на факт сприяння контрабанді 400 коробок цигарок

Я до цих пір не розумію, навіщо Закарпаття виставили в такому непривабливому вигляді перед усією Україною. Ми ж займаємо зараз перше місце в країні по внутрішньому туризму. Люди їдуть сюди і бачать, що тут немає всього того, про що розповідає телебачення».

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що в Чопському прикордонному загоні планується зміна вищого керівництва, у зв’язку з підозрою на створення начальством загону, так званого корупційного “інституту “чорних” прикордонників (працівники ОТЗ) та втручанням начальника загону в роботу ДФС та ДЗЕ Нацполіції через сучасні електронні інтернет-системи.