Чергове затримання хабарника на Закарпатті – піймався працівник виконавчої служби (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури області співробітниками Управління захисту економіки у Закарпатській області нацполіції України викрито схему одержання неправомірної вигоди посадовими особами Іршавського районного відділу Державної виконавчоі служби Головного територіального управління юстиціі у Закарпатській області.

Викрито державного виконавця, який зловживаючи службовим становищем, організував схему вимагання та одержання неправомірних вигод за сприяння у вирішенні питання щодо обмеження виїзду за кордон та зняття штрафів накладених судом.

Читайте також: Закарпатських прикордонників перевірятимуть на факт сприяння контрабанді 400 коробок цигарок

Зазначеного посадовця, викрито під час одержання від мешканця району неправомірної вигоди у розмірі 2 тисячі доларів США (в еквіваленті 56 тисяч гривень).

Наразі тривають обшуки у робочих кабінетах Іршавського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Встановлюються інші посадові особи причетні до розподілу коштів, отриманих у якості неправомірних вигод.

Нагадаємо – сьогодні в СБУ повідомили про затримання працівника районного відділу служби пробації Закарпатської області.

За матеріалами прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Читайте також: Чопські прикордонники безперешкодно випустили 2250 блоків цигарок?