Роман Стефанишин привітав краян з Новим роком

Голова ГУ Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин привітав краян з Новим роком.

Рік, що завершується, багато в чому був непростим для закарпатців, проте ми, люди у формі, завжди працювали над тим, щоб зробити життя краян спокійнішим та безпечнішим. З новими силами ми готові продовжити та покращувати цю роботу в 2018-му.

У 2017 році поліція та інші органи МВС стали ще на крок ближчими до людей: на Закарпатті стартувала робота Сервісного центру, який замінив колишній МРЕВ; в Головному управлінні Нацполіції в Закарпатській області ми відкрили ситуаційний центр, який спростив комунікацію населення та поліції; спільно з донецькими колегами вдалося запустити мобільний додаток «Поліція 102», який зробив можливим доступ до правоохоронців в один «клік»; ми прийняли у себе міжнародний кінологічний чемпіонат НПУ та багато іншого. Маємо надію, що закарпатці та гості нашої області в повній мірі відчувають позитив від всіх тих змін, над якими ми постійно працюємо. В 2018 році збираємося лише удосконалювалися, працювати з людьми і для людей.

В повній мірі підіб’ємо підсумки вже у наступному році, а напередодні новорічно-різдвяних свят хочу побажати усім світлих та чистих помислів. Щоб кожен із нас провів ці дні з рідними та близькими, відчував їх турботу та підтримку. Миру нам всім, спокою та впевненості в завтрішньому дні.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями Роман Стефанишин