Завдяки нардепу Петьовці школярі Мукачівщини більше місяця безкоштовно відвідували кінотеатр “Перемога”

Учні з Мукачівського району до новорічно-різдвяних свят отримали в подарунок безкоштовний перегляд фільму.

 

Кінотеатр «Перемога» більше місяця безкоштовно запрошував школярів Мукачівщини на найрізноманітніші прем’єри – від «Тора Рагнарока» до «Зоряних воєн».

Оновлений сучасний кінозал, якісний звук та, звичайно ж, ефект 3D дітей байдужими не залишили. У мукачівському кінотеатрі «Перемога» був ажіотаж – діти з усіх шкіл Мукачівського району більше місця відвідували кіносеанси – безкоштовний перегляд фільму – подарунок для старшокласників від народного депутата України Василя Петьовки та голови Мукачівського міського осередку радикальної партії, директора кінотеатру Перемога Володимира Шубця.

Педагоги наголошують, що дітям необхідно відпочивати від шкільних навантажень, а перегляд фільму – це улюблена розвага старшокласників. Діти ж зізнаються, для них такий вид дозвілля дуже захопливий і на жаль, рідкісний, оскільки з віддалених населених пунктів не так легко виїхати в місто на відпочинок, хіба що на вихідних і тоді коли в батьків є можливість.

Коли ж є змога прийти в кіно в будній день та ще й з однолітками, які набагато краще орієнтуються в сучасному кіномистецтві і з якими легше ділитися враженнями, емоції просто переповнюють. Загалом протягом останнього місяця більше тисячі школярів з Мукачівського району відвідали кінотеатр «Перемога». Організатори ж акції зазначають, що подібні дійства стануть традиційними.