Василь Понзель: “Про міграцію Закарпатських лікарів”

Уявіть собі ситуація, що ви приходите в лікарню, а вам говорять почекайте у нас не вистачає лікарів, які зможуть Вас прийняти.

 

Так, насправді це жахливо, адже Вам терміново потрібно, але нічого не вдієш – терміново потрібно всім. Так питання відтоку українських лікарів закордон неодноразово піднімали провідні українські ЗМІ та організації, але на жаль ситуація від цього не стає кращою.

Ми вирішили більш детально дізнатися про питання міграції лікарів Закарпаття у директора Холдингової групи «Партнер» Василя Понзеля.

Скажіть будь ласка Василь Васильович, Ваша компанія наразі є ліцензованим підприємством, яке має право надавати послуги по працевлаштуванню за кордоном – це так?

Саме так, наказом Міністерства соціальної політики України № 905  компанія «Холдингова група «Партнер» отримала ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Це стосується всіх громадян України, мова не йде виключно про лікарів.

А чому тоді Ви здійснюєте працевлаштування саме лікарів?

Я б так не сказав, ми надаємо широкий спектр міжнародних послуг, це і бізнес за кордоном, освіта, повноцінні програми еміграції та працевлаштування. Чому саме лікарі? Цього вимагає ринок, і я, як людина яка очолює підприємство такого спрямування – повинен грати за правилами ринку.

Тобто Ви хочете сказати, що ринок зараз вимагає лікарів?

В якісь мірі можна і так сказати. У країнах ЄС також присутня міграція кадрів, для них це трішки простіше, адже вони громадяни ЄС, і саме через це «простіше» країни у котрих менш розвинута економіка відчувають дефіцит кадрів усіх спрямувань, а питання відсутності лікарів у медичних закладах – це питання яке гостро стоїть не лише у роботодавця, але і в держави.

Що саме маєте на увазі?

Маю на у вазі, що як і в нашій державі уряд постійно говорить про те, що нам потрібні хороші лікарі, так і будь – якій іншій державі це питання на «високому контролі»

Тобто Ви хочете сказати, що наші політики нічого не хочуть робити для того аби втримати наших медиків в Україні?

Я такого не говорив, я називаю реальні факти того, що бачу – давайте не будемо зачіпати тему політики у цьому питанні. Але єдине я можу сказати впевнено: «Медична реформа почалася не з того».

Що саме Ви маєте на увазі?

Я маю на увазі те, що ні один фахівець не буде працювати за ту заробітну плату, яку пропонує наша держава, в першу чергу потрібно було підняти заробітну плату, зменшити ліцензований обсяг у ВНЗ для підготовки лікарів, а потім проводити якісь зміни. А в нас ВНЗ випускають тисячі лікарів кожного року, які не мають куди піти працювати, і виходить так, що за наші кошти ми готуємо фахівців іншій державі тому, що ми не в змозі утримати цього фахівця.

Скажіть будь ласка, а які країни конче потребують наших лікарів?

В першу чергу це Німеччина, Польща, Чехія Словаччина – це ті країни де наші лікарі уже працюють і європейці, принаймні клініки, ставляться до них із довірою. Я б краще запитав, куди хочуть наші лікарі?

І куди ж?

Якщо взяти ці чотири країни і поділити їх у відсотковому співвідношенні то я бучу наступне: Чехія – 35 %, Словаччина – 30 %, Німеччина – 20 %, Польща – 15%. Звісно це не аналітика всієї України, але Західного регіону так точно.

А чому саме такі цифри?

Все дуже просто. Чехія для нас уже давно дуже близька країна в які проживає дуже велика кількість українців, це легкість мови, та заробітна плата. Щоправда у Чехію зараз досить важко отримати документи для роботи, а саме робочу візу. Саме через це більшість людей і обирають Словаччину.

Мова легка, заробітна плата трішки менше аніж у Чехії, але нема таких жорстких вимог до кваліфікації, більш лояльне ставлення до молодих фахівці та відсутність проблем із отриманням дозволів на роботу. Німеччина для багатьох в першу чергу під забороною саме через мову, адже ми говоримо про професійну мову, про документи на тій чи іншій мові, а чеська та словацька набагато легші для розуміння. Польща на останньому місці через рівень заробітної плати – він там найнижчий.

В які країни працевлаштовуєте Ви?

У всі вище перераховані країни, але відразу рекомендуємо людям якусь країну де їм буде простіше адаптуватись і працевлаштуватися, адже ми зацікавлені в тому, аби кожен клієнт залишився не лише задоволений нашими послугами, а й їхніми подальшими наслідками.

Це цілий комплекс робіт, коли людина на підготовчому етапі отримує потрібні документи,  проходить всі етапи потрібні для зайняття вакансії, отримує роботу та житло, і як результат – працює та живе в комфортних умовах. Ми цим займаємося, ми це гарантуємо. 

Мова зараз іде про якусь конкретну країну?

Так, зараз мова йде про Словаччину. На даний момент, ця країна має найбільш сприятливі умови для наших фахівців, якщо брати до уваги головні фактори такі, як мова, вимоги до кваліфікації, отримання дозволу на роботу, адаптація, інтеграція у суспільство, а для Закарпаття це ще і близькість до кордону.

Тобто Ваші клієнти це закарпатці?

Здебільшого, близько 60 % це мешканці Закарпаття – решта це люди зі всієї України.

Яким чином Вас знаходять люди, які не із Закарпаття, адже Ваша компанія знаходиться в Ужгороді?

(Сміється) – реклама, вона всюди, а жива реклама – це найкраща реклама для нас. Значна частина наших клієнтів – це люди, які вже скористалися нашими послугами та порадили їх своїм знайомим.

А скільки коштують Ваші послуги?

Ціни на всі послуги можна дізнатися на нашому сайті hgp.in.ua, якщо говорити про послуги для лікарів то тут кандидат на роботу оплачує тільки обов’язкові витрати за медичні огляди, візові збори, платежі Мін.освіти тощо. Ми не знімаємо ніяких оплат за наші послуги від кандидата на роботу – в першу чергу це суперечить законодавству ЄС, по – друге це заборонено нашими міжнародними договорами із партнерами. Наші послуги оплачує замовник – тобто клініка.   

Ви можете назвати цифру – скільки лікарів ви відправляєте в місяць, якщо це не таємниця?

Звичайно це не таємниця, але давайте поки не будемо цього озвучувати, можливо я відповім на це запитання у нашій наступній розмові.

– Дякуємо за розмову, успіхів та наснаги Вам!

Розмовляла Рижова Світлана для zak-insider.com

ФОТО – Барна Олексій