У справі Управління праці та соцзахисту Мукачева суд став на сторону простого громадянина (ВІДЕО)

В Управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівського виконкому створена комісія, яка має розглядати нестандартні питання, під час призначення субсидій на оплату комунальних послуг.

 
Призначення субсидій переселенцям із зони АТО майже всі, як один нестандартні. Однак, як з”ясували Мукачівці, комісія створена для “ефекту враження ” прийняття нібито колегіального рішення. Насправді, більшість членів комісії ( 7 чоловік) підпорядковані одній людині, начальнику УПСЗН Зотовій Н.В.

Тому, під час “неупередженого” розгляду питаннь про призначення субсидій, головну роль грає думка пані Зотової Н. За словами пенсіонера Володимира Михаліна, якому було безпідставно відмовлено в призначенні субсидії, члени комісії не голосують, протокол комісії не ведеться.

Як скаже пані Зотова, так і буде. Але цього разу пенсіонер виявися юридично підкованим, що зустрічається нечасто. Володимир Михалін не став мовчки миритись з незаконною відмовою, та звернувся с адміністративним позовом до пані Зотової Н. до суду.

Мукачівський суд довго зволікав з розглядом справи, мабуть, шукав причини для відмови у відкритті провдаження по скарзі на посадову особу міської ради. Нарешті, 20.12.2017 року, розгляд справи відбувся. Позивач прекрасно обгрунтував свою позовну заяву.

Натомість представники міської ради Бедринець М. та Бандурчак Л. виглядали невпенено, жодних обгрунтувань та доказів відмови в призначенні субсидії не привели.

Суддя Мукачівького суду Пак М. у відповідності до нових змін до законодавства, розглянув справу та виніс ухвалу, якою визнав відмову в призначенні субсидії незаконною, та скасував рішення про таку відмову.

Скоріш за все, що керівництво УПСЗ буде подавати апеляцію на таке, дуже негативне для них рішення, але шансів відстояти справу в апеляції в них майже немає. Адже, якщо відповідачами не було представлено доказів у суді першої інстанції, то під час розгляду апеляційної скарги, нових доказів вони представити вже не зможуть.

Володимир Михалін, не новачок у судових баталіях. Він відомий правозахисник, який має в багажі своїх заслуг декілька виграних справ в Европейському суді з прав людини.

Про справу Володимира ми розповідали у своїх попередніх матеріалах:

Слухала і фіксувала судове засідання Л.Ступак редактор газети “Сила народного контролю”.