Рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради оскаржили у суді

У жовтні 2017 року Виконавчий комітет Мукачівської міської ради прийняв рішення, згідно якого було затверджено збитки за, начебто, незаконне користування земельною ділянкою за попередні роки і зобов`язано одне із Товариств міста сплатити їх.

 
Товариство подало позов до Мукачівського міськрайонного суду про визнання протиправним та скасування цього рішення Виконавчого комітету Мукачівської міської ради і вже на початку листопада було відкрито провадження з цього приводу. Після відкриття провадження у cуді, міська сесія вирішує скасувати рішення виконавчого комітету. ( кадри сесії 30 листопада).

Ще тоді, під час сесії, один з депутатів запитав керівників міста, чи не перебуває справа в суді. Попри те, що тривав судовий позов, керівництво місто відповіло: позовів нема. 22 грудня відбулось судове засідання. Півтори години очікування судді, який був на колегії, і от засідання суду у адміністративній справі скасування рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради розпочалося.

Після процедури представник позивача озвучив клопотання. Документ Про скасування рішення виконкому Мукачівської міськради долучили до справи. Суддя вийшов до дорадчої кімнати, після повернення озвучив рішення.Позивачі кажуть: рішенням суду задоволені, ну, і власне, через те, що справа перебувала на розгляді у суді, орган місцевого самоврядування – міська сесія скасувала неправомірні рішення іншого органу самоврядування – Мукачівського міськвиконкому.