На Воловеччині прийняли бюджет з дефіцитом

Якщо минулого року бюджет прийняли з дефіцитом у 34 млн. грн., то цього року району на всі потреби не вистачатиме 28 млн.

 
Ситуація із заробітними платами кращою не буде. Так само виникатимуть проблеми з фінансуванням техпрацівників бюджетних установ. У 2018 –му розраховують на різноманітні субвенції та дотації. В районі сподіваються, завдяки цим додатковим коштам проблему вирішити вдасться.

Планують у наступному році і на те, що вдасться залучити кошти з державного фонду регіонального розвитку. Вже є два перехідні об’єкти, які у 2018 планують виконати. Увагу планують приділити і тим об’єктам, де роботи виконані наполовину. На засіданні виділили по 5 тис грн. компенсації для родин, які постраждали від зсувів також 100 тис. на будівництво тимчасової переправи у селі Котельниця.

Там паводкова хвиля зруйнувала єдиний транспортний міст. Проінформували і про виділення земельних ділянок учасникам АТО. Після того, як всі питання порядку денного були вичерпали, депутати вирішили вирішили зустрітись цього року зе раз на позачерговому засіданні.