Чопські прикордонники безперешкодно випустили 2250 блоків цигарок?

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook заявляють адміністратори групи “Пересічка Закарпаття” з посиланням на korzar.sme.sk.

 

«Як виявилось, грандіозна спецоперація прикордонників з виявлення грузинського дипломата з цигарками на ділі виявилась пшиком. Насправді цигарки виявила словацька прикордонна поліція і розвернула бус на Україну, за кермом якого і була зазначена особа з дипломатичним паспортом. Соромно, друзі.”

Про це написала група у ФБ “Патріотичне братство прикордонників України”:

Цитуємо захоплюючий сюжет розроблений з цього приводу Західним регіональним управлінням ДПСУ:

«Під час здійснення прикордонного контролю мікроавтобуса «Мerсedes-Bens Viano» чеської реєстрації, який прибув у пункт пропуску, спрацював службовий собака, навчений на пошук тютюну🐶. Це дало підставу для поглибленої перевірки автівки.

У результаті в салоні автомобіля було виявлено 21 сумку різного розміру. Загалом в них знаходилося 45 ящиків з сигаретами».

Але через деякий час в ЗМІ Словаччини зявилася публікація з якої стало відомо, що українськи прикордонники безперешкодно пропустили авто з контрабандним тютюном, що і було припинено правоохоронцями Словаччини , а порушника повернуто на територію України» – пишуть в “Пересічка Закарпаття” з посиланням на словацькі ЗМІ.

В своїй новині кореспонденти korzar.sme.sk повідомляють, що грузин з дипломатичним паспортом перетнув український кордон та рухався по лінії призначеної для руху дипломатів. Однак сам транспортний засіб був зареєстрований на чеську фірму і не мав ніяких ознак дипломатичного статусу та відношення до того чи іншого консульства.

Авто на території КПП Словацької Республіки

Офіційні лиця словацького кордону вирішили додатково оглянути транспортний засіб, позаяк візуально вивили в ньому підозрілі сумки. Однак водій зачинився в автомобілі і не давав змоги здійснити формальності по огляду транспортного засобу.

Через 9 годин, протягом яких водій відмовлявся вести діалог з словацькими правоохоронцями, останні прийняли рішення не впускати даний транспортний засіб на територію країни та розвернути його назад в Україну – про це офіційно повідомила Іванна Скоканова прес-секретар Finančnej správy Словаччини.

Про підозри щодо автомобіля словацькі правоохоронці повідомили українських колег.

Мікроавтобус по поверненню на територію України

По поверненню на територію України, працівники ДПСУ направили та оформили авто на В’ЇЗД в Україну, де, після 11 годин перемовин, які включали представників консульства, таки оглянули авто та виявили 45 коробок цигарок, після чого заявили про затримання рекордної “дипломатичної” контрабанди.

Чи прикордонниками було анульовано виїзд автомобіля, у зв’язку з його поверненням, так як про це свого часу заявляв Білявець С.Я. в дискусіях про авто, які слідують на так звану “пересічку”.

Чому вартовий шлагбауму скерував авто на в’їзд до України, якщо воно так і не виїхало в сусідню Словаччину та поверталося по виїзній з України лінії визначеній в прикордонній технологічній схемі пункту пропуску?

Чи призначено загоном службовий розбір по цій ситуації?