Паводкова хвиля зруйнувала міст на Воловеччині (ВІДЕО)

Зараз Латориця вже не така бурхлива, як була минулого тижня.

За кілька днів рівень води спав на кілька метрів, втім біди вона встигла накоїти немалої. У суботу транспортна переправа не витримала натиску паводкової хвилі і обвалилася. В останні дні минулого тижня тут лило, як з відра, кажуть місцеві. В результаті рівень води почав різко підніматись. Підпору мосту підмило, перекриття просіло, частина ґрунту обвалилася.

Місцеві своїми силами зробили дерев’яні кладки. Та, це ситуацію не вирішує, кажуть люди. Адже ходити такою переправою небезпечно. За словами Тишівського сільського голови, цей міст аварійний вже давно. Влітку служба автомобільних робіт проводила обстеження, зробили проект по укріпленню переправи. Та втілити його в життя так і не судилось.

Причина банальна – відсутність коштів. Ні кваліфікованих фахівців, ні відповідної техніки, аби вирішити проблему тут немає. В районі вже створили надзвичайну комісію. Зараз чекають фахівця з облавтодору, який зможе оцінити масштаби руйнувань. Як запевнили в облавтодорі без переправи люди не залишаться. А кошти на ці роботи віднайдуть.

Ще одна проблема, яку також потрібно вирішити якнайшвидше – перенести електричну опору трохи далі від мосту. Із відповідною заявою місцеві вже звернулись Рему.

Адже, якщо переправа ще більше просяде, потягне із собою і бетонний стовп і тоді село може залишиться ще й без електропостачання.