У рамках 6-го туру Ужгородської футзальної ліги на «Минай» чекає непростий поєдинок

У суперниках «Медея», яка разом із «УжНУ» активно дихає у спину лідерам турнірної таблиці.

«Минай» після 5-ти турів розташувався на другій сходинці, маючи у своєму активі 12 балів. «Проспект» лідирує з показником у 13 пунктів. «Медея» та «УжНУ» мають по 10 очок – пише fcminaj.com.

«Медея» у попередньому турі зазнала своєї першої поразки: «Проспект» розправився з опонентом впевнено (3:5), хоча й інтрига у першому таймі трималась неабияка: «Медея» двічі виходила вперед у рахунку, але суперник до перерви зумів наздогнати. Вже у таймі другому «Проспект» продемонстрував свою майстерність, забезпечивши собі комфортну перевагу. «Минайці» встановили рекорд результативності у цьогорічному сезоні, перегравши «Вопак».

Опісля 5-ти турів, до слова, «минайці» перебувають серед лідерів і у списку бомбардирів: Роберт Гегедош йде на другій позиції із 7-ма голами, Ярослав Пилип відзначився у воротах 6 разів.

Очний поєдинок з ФК «Минай» для ФК «Медея» стане другим поспіль важким випробуванням. Однак саме у таких матчах перевіряється клас команди. Принциповою ця зустріч стане для Івана Ковача, який у футболі захищає кольори «минайців».

Серед інших матчів можна виокремити зустріч «Проспект» — «Радванка» та мукачівське дербі «Беркут» — «Алекс». Команда «Ужнет», за яку виступають юні «минайці» та тренери ДЮСШ, зустрінеться із ФК «Вікінг».