В Закарпатській ОДА вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в облдержадміністрації відбулися урочисті збори.

Із активом громадських організацій чорнобильців, закарпатськими ліквідаторами зустрілися керівники області, представники обласних відомств, департаментів ОДА.

Зібрання розпочали хвилиною мовчання за загиблими ліквідаторами аварії. До присутніх зі словами подяки за мужність та героїзм звернулися заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік та заступник голови облради Петро Грицик.

Відтак очільники області вручили ліквідаторам відзнаки. Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пенсіонер органів внутрішніх справ Петро Ярчич та Василь Тарасов, котрий також виконував службові обов’язки по ліквідації наслідків катастрофи. Грамоту облради вручено Миколі Чурініну, який виконував обов’язки військової служби в населених пунктах зони відчуження та учасниці ліквідації Вікторії Германській.
Крім того вдови учасників ліквідації Дарія Могилевець та Мигальчич Верона, а також учасник ліквідації Василь Мучичка отримали благодійні короткотермінові путівки в санаторні заклади області.

Відтак від керівництва краю та громадськості до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, що в обласному центрі, покладено корзину квітів.’