В сусідній Словаччині поліція затримала дві вантажівки з 80-ма нелегальними мігрантами, які потрапили в ЄС з України

14 листопада, в ході нічних оперативних та розшукових заходів, поліція Словацької Республіки зупинила два вантажних автомобіля.

 

В рамках спільної операції словацьких прикордонників (відділ поліції), відділу по боротьбі з нелегалами, та правоохоронцями регіонального управління поліції в Жиліні, було виявлено та затримано 80 нелегальних мігрантів та водіїв, що керували транспортними засобами – пише pluska.sk.

 

Автомобілі було затримано 14 листопада о 00:30 ночі, в місцевій частині “Будатін” поруч з площею Героїв.

“Поліцейські попросили турецьких водіїв відкрити трейлери, в той самий час вони запросили представників митниці, позаяк вантажівки були опломбовані. Після відкриття автомобілей, поліцейські виявили, окрім товару, 78 чоловіків, жінок та дітей іракської, іранської та сирійської національності. В першому автомобілі було виявлено 44 нелегали, в іншому 34 ” – повідомила прес-секретар Denisa Baloghová.

 

Шлях нелегалів пролягав через Угорщину та Словаччину, до Німеччини. Вартість такого трансферу в одну сторону коштувала 500 Євро з особи.

Правоохоронці доставили нелегалів до відділку поліції з питань нелегальної міграції. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Імовірно, що нелегальні мігранти опинилися в країнах ЄС перетнувши “зелений” кордон України з Євросоюзом.

 

В ході процесуальних дій представники поліції Словаччини обіцяють повідомити додаткові деталі.

Додамо, що 6 грудня Мукачівський прикордонний загін отримав нового керівника.

Джерело – www1.pluska.sk