Закарпатські нардепи розпочали роботу над створенням стратегії будівництва та оновлення автошляхів Закарпаття

Закарпатські нардепи розпочали роботу над створенням стратегії будівництва та оновлення автошляхів Закарпаття.

 
Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook зазначив народний депутат Роберт Горват:

Розпочинаємо роботу над створенням якісної та дієвої стратегії будівництва та оновлення автошляхів Закарпаття.
Днями разом із колегами-закарпатцями Валерієм Лунченком та Василем Петьовкою провели зустріч із в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новаком.

Результат – повне порозуміння та спільне бачення того, якими повинні бути дороги найзахіднішої області України та як їх такими зробити.

Закарпаття – одночасно і європейські «ворота» до України і її «обличчя». Тому і дороги у нас повинні бути відповідного рівня.

 

В першу чергу – шляхи, що з’єднують прикордонні пункти пропуску із трасою міжнародного значення Київ – Чоп. Над ними і почнемо працювати у 2018 році.

Ще минулого року ми з колегами домоглися створення Державного дорожнього фонду, у який із цілого ряду джерел акумулюються кошти для подальшого будівництва та ремонту доріг. Наступного року гроші з Фонду нарешті почнуть поступати в регіони.

Саме звідти ми і зможемо виділити ресурси, необхідні для першого етапу робіт. Тепер працюватимемо над тим, щоб ця сума була якомога вищою.

Впевнений, що разом із колегами-закарпатцями ми зможемо добитися того, щоб Закарпаття нарешті відчуло, що в Києві про регіон знають і пам’ятають. Тож нехай якісні дороги стануть першим свідченням цього – зазначив закарпатський нардеп.