Закарпатська поліція провела «круглий стіл», присвячений всеукраїнському Тижню права

Закарпатська поліція провела «круглий стіл», присвячений всеукраїнському Тижню права.


Про дотримання прав людини говорили в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області учасники «круглого столу», присвяченому всеукраїнському Тижню права.

Сьогодні, 7 грудня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбувся «круглий стіл», присвячений всеукраїнському Тижню права.

У зустрічі взяли участь заступник начальника слідчого управління ГУНП області Володимир Пукман, старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Тетяна Трильо, заступник директора Закарпатського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Фучко, керівники громадських організацій краю.

Як розповіла Тетяна Трильо, цьогоріч працівники Управління забезпечення прав людини Нацполіції здійснили 75 перевірок підрозділів поліції Закарпаття на предмет дотримання прав людини в роботі правоохоронців.

Було розглянуто 40 заяв громадян і громадських активістів на роботу поліції, за даними фактами було проведено службові перевірки, однак жодна інформація не підтвердилася.

Учасники «круглого столу» прийняли рішення частіше проводити аналогічні зустрічі, принаймні один раз у квартал, аби оперативно вирішувати питання, що виникають.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області