У поєдинку 4-го туру Ужгородської футзальної ліги ФК «Минай» зустрічався із командою «УжНУ»

У поєдинку 4-го туру Ужгородської футзальної ліги ФК «Минай» зустрічався із командою «УжНУ».

Поєдинок викликав чимало інтересу та інтриги, позаяк останні ще не зазнавали поразки, а у минулому турі зуміли відібрати очки у ФК «Проспект» (2:2). Гравці «Минаю», які захищали кольори університету, були неабияк активними, однак цього не вистачило: «минайці» чудово діяли попереду, холоднокровно реалізуючи свої нагоди.

Уже на старті матчу рахунок було відкрито: Михайло Кополовець головою замкнув подачу з кутового. Проте через якусь мить представники провідного вишу краю вирівняли паритет на табло. Олександр Климець відгукнувся на передачу і точно пробив — 1:1. І все ж, «Минай» діяв першим номером, а відтак постійно тримав у напрузі оборону та кіпера суперника. На 5 хв. Ярослав Пилип відзначився після пасу Євгена Мирочнука. А ще пізніше вдалий удар з-за меж штрафної вдався Володимиру Корнутяку — 3:1.


У другій половині зустрічі перевага «минайців» тільки збільшилася. На 25 хв. Василь Пиняшко завершив атаку команди ударом уже у порожні ворота. Через хвилину взяття воріт святкував Михайло Кополовець, який зумів точно пробити у ближній кут — 5:1. Один м’яч відквитали й гравці «УжНУ»: зусиллями Івана Русина вдалося забити другий гол у ворота опонента. І все ж, клас команди «Минай» вилився ще у кілька голів. На 30 хв. Євген Мирончук провів черговий м’яч у ворота суперника: гравець «прошив» ударом після пасу Василя Пиняшка.

Згодом Роберт Гегедош скористався відсутністю кіпера у рамці. А крапку у матчі поставив Ярослав Пилип, який вдало пробив після розіграшу стандарту.

У підсумку, перемога «минайців» дозволила їм обійти суперника у турнірній таблиці.