На Тячівщині реалізовують проект «Інтегруймося разом»

Дітей та молодь з обмеженими можливостями залучають до занять спортом, а саме настільним тенісом.

 

Групи, до яких набирають юних спортсменів, комбіновані, тобто різниці між дітьми здоровими та дітьми з певними фізичними вадами не роблять – всі займаються разом. Реалізовують проект за грантові кошти. Вже закуплено обладнання та інвентар для занять настільним тенісом.

Мета проекту очевидна – зменшити психологічні бар’єри між дітьми та молоддю з обмеженими можливостями зі своїми ровесниками і не лише під час гри в настільний теніс, а й в повсякденному житті. Батьки та рідні таких чад, на нещодавніх змаганнях у Тячеві, мали змогу побувати і на тренінг-бесіді, де обговорювали необхідність інтеграції дітей та молоді з фізичними вадами у суспільство і постійного контакту з однолітками. Хоча вони і це так розуміють, тому і відвідують подібні заходи.

Діти ж радіють – є змога побувати на великій спортивній арені і що найголовніше – не в якості спостерігача чи вболівальника, а безпосереднього учасника змагань.Такі проекти сприятливо впливають не лише на дітей з фізичними вадами. Їхні однолітки мають змогу пересвідчитися, що відмінності між ними якщо і є то не настільки суттєві, щоб завадити займатися спортом, а тим паче спілкуватися.