80 кг наркотиків, пістолет, набої та інші заборонені речі були знайдені під час обшуку у будинку 2-х братів з Мукачева

Санкціонований обшук проходив вчора, 2 грудня, співробітниками поліції та прокуратури, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Під час обшуку підозрювані намагалися чинити опір правоохоронцям, застосувавши травматичний пістолет та ніж.

Вікна будинку, де проживають мукачівці, були затоновані. У підвальному приміщенні будинку підозрювані обробляли стебла коноплі, різали та фасували. Під час огляду прибудинкової території поліція виявила великий парник, під’єднаний до системи вентиляції, де чоловіки вирощували нарковмісні рослини.

– Поліцейські з будинку мукачівців вилучили особливо небезпечні наркотичні речовини: суцвіття коноплі (так звані “шишки”), листя і стебла марихуани. Загальна вага вилученого склала близько 80 кг, – йдеться у повідомленні.

Одному з підазрюваних вдалося втекти, а другого брата все-таки затримали. Мати мукачівців каже, що не знала про такий “бізнес” дітей.

– Поліція розпочала кримінальні провадження за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів у особливо великих розмірах, за посів та вирощування конопель групою осіб з метою збуту, за опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов`язків та застосування насильства щодо працівника поліції, а це ч.3 ст.307, ч.2 ст.310, ст.342, ст.345 Кримінального кодексу України, – додають у поліції.